ENERGETYCZNE CENTRUM – OPINIE KLIENTÓW

Spółka Energetyczne Centrum zajmuje się sprzedażą energii elektrycznej oraz paliwa gazowego.

Kupując prąd i gaz w Energetycznym Centrum uda Ci się przyoszczędzić nawet 750 zł w czasie trwania umowy! Firma ma dodatkowo ciekawą ofertę dla biznesu. Abonentom, jacy rozpoczną z z nimi współpracę oferują kartę korzyści, która pozwala korzystać z atrakcyjnych ofert dodatkowych w rewelacyjnych cenach.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z bogatą ofertą.

 

Opinie klientów korzystających z usług Energetyczne Centrum:

„Nie rozumiem, skąd biorą się negatywne, krzywdzące opinie na temat Energetycznego Centrum. Firma posiada atrakcyjne warunki cenowe i moim zdaniem, porównując inne podobne firmy, jej usługi są na całkiem wysokim poziomie.”
„Energetyczne Centrum, które w ostatnim czasie przechodzi rewitalizację swojego wizerunku zasługuje na pozytywną opinię. Oferta firmy jest jasna i przejrzysta. Klient, podpisując umowę, doskonale wie, na jakich zasadach i warunkach będzie korzystał z energii elektrycznej lub gazu.”
„Przejście do Energetycznego Centrum okazało się przysłowiowym „strzałem w dziesiątkę”. Reguły i zasady korzystania z usług firmy są czytelne i jasne, dlatego doskonale wiem, ile prądu zużyłem i za co płacę.”

 

„Energetyczne Centrum ma bardzo dobrą ofertę. Rachunki są niższe niż u innych sprzedawców energii elektrycznej.”

 

„Początkowo nie byłam przekonana do podpisania umowy, ale jestem już z nimi od roku. Jestem bardzo zadowolona z oferty. Czekam teraz na fuzję z gazem. „

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*


*

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>